Aktualności

VI POLSKI KONGRES PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2018

W dniach 24-25 września 2018 roku przedstawiciele Spółki S-SPORT wzięli udział w Polskim Kongresie Przedsiębiorczości, który to jest największym mobilnym wydarzeniem biznesowo-gospodarczym w Polsce. Tegoroczny Kongres odbył się w Poznaniu i zgromadził ponad tysiąc uczestników, będących przedstawicielami najwyższych szczebli w reprezentowanych przez nich instytucjach. Tematem przewodnim była Nowoczesna gospodarka – kapitał dla przyszłości. Podczas 25 paneli dyskusyjnych poruszano kwestie rozwoju polskiej przedsiębiorczości oraz promocji innowacyjnych rozwiązań.

W czasie VI Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości przedstawiciele Zarządu Firmy S-SPORT mieli zaszczyt odebrać nagrodę Lidera Rozwoju Regionalnego 2018, która to jest uznaniem za całokształt działalności i rozwoju Spółki S-SPORT.

XVI SAMORZĄDOWE FORUM KAPITAŁU I FINANSÓW

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to prestiżowe spotkanie liderów samorządów z całej Polski. Daje ono możliwość wymiany doświadczeń szefów samorządów z przedstawicielami administracji państwowej i biznesu jak również badania trendów, a przede wszystkim pozyskiwania wiedzy. Program Forum obejmuje ponad 60 debat i wykładów, w tym m.in. temat relacji między Sportem a Samorządami.
Przedstawiciele Spółki S-SPORT brali czynny udział w Forum poprzez udział w panelu dyskusyjnym pt. „Zarządzanie samorządowymi obiektami sportowymi z wykorzystaniem nowych technologii i innowacyjnych pomysłów”, na którym to poruszono tematy poprawy zarządzania i zmniejszania kosztów miejskich obiektów służących do uprawiania sportu jak również wykorzystania nowych technologii w obiektach sportowych. Ponadto Firma S-SPORT wystawiła swoje stoisko na którym, prezentowała dotychczasowe osiągnięcia Firmy, a także innowacyjność stosowanych przez nią rozwiązań m.in. nawierzchnię hybrydową i syntetyczną.

Klub Sportowy „Wilkowice”

W dniu 12.01.2018 roku podpisaliśmy umowę z Gminnym Klubem Sportowym „Wilkowice” na budowę ogólnodostępnego boiska rekreacyjnego o nawierzchni hybrydowej. Najnowszej generacji boisko hybrydowe zostanie wykonane przez naszego partnera z Włoch – firmę PowerGrass®.

Obiekt Sportowy Gmina Szerzyny

W dniu 28.11.2017 roku podpisaliśmy umowę z Gminą Szerzyny w powiecie tarnowskim na budowę boiska piłkarskiego o nawierzchni trawiastej wraz z trybunami i boksami dla zawodników rezerwowych oraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Ołpiny. Wartość zamówienia: 1,43 mln zł.

Inwestycja Bytomski Sport Sp. z o.o.

W dniu 05.10.2017 roku podpisaliśmy umowę z firmą Bytomski Sport Sp. z o.o. na projektowanie i wykonanie inwestycji pn. „Modernizacja i rozbudowa zespołu boisk treningowych wraz z zapleczem socjalnym”. Wartość prac 2,76 mln zł.

"S-Sport" Sp. z o.o.

Telefon: +48 603 090 271
Email: biuro@s-sport.pl
NIP: 9542390249
ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8.00 - 16.00
Wtorek: 8.00 - 16.00
Środa: 8.00 - 16.00
Czwartek: 8.00 - 16.00
Piątek: 8.00 - 16.00